לחץ דם גבוה הוא אחד הסימפטומים הנפוצים ביותר כיום. יותר ויותר אנשים נוטלים תרופות על מנת לאזן ולווסת את לחץ הדם אולם ניתן לעשות זאת אחרת, באמצעים טבעיים ותזונה נכונה. על מנת להוריד את לחץ הדם ללא כדורים ניתן לרתום את נפלאות הרפואה הסינית ונקודות הלחץ שבה היא עושה שימוש במטרה להפחית את השימוש בכדורים וכימיקלים. הנקודה הבאה נקראת gb20 והיא ממוקמת בשני צידי הראש בצידי הגולגולת. על מנת ליהנות מההשפעה שלה יש לעסות אותה במשך כ 30-60 שניות בכל יום. אתם תופתעו מהתוצאות.

 

בנוסף ,עיסוי של הנקודה מסייעת גם לבעיות של כאבי ראש ( ולמי אין כאלו מידי פעם), נגד אסטמה ומעולה לחיזוק המערכת החיסונית ולבעיות רפואיות נוספות -בלי כדורים ובלי כימיקלים. כל מה שנדרש הוא עיסוי קל במשך חצי דקה עד דקה ביום , שווה את ההשקעה, לא?

 

למעשה, זוהי "נקודת קסם" אמיתית בעלת עוצמת השפעה על מחלות וסימפטומים רבים. לנוחיותכם, אני מצרף סרטון המראה את מיקום הנקודה וכיצד יש לעסות אותה על מנת לפתור בעיות שונות.  את הרשימה המלאה תוכלו לראות בסרטון המצורף.

 

סובלים מלחץ דם גבוה? כואב הראש? מיגרנה? אל תמהרו לקחת כדורים, ניתן לטפל בכאבים גם באמצעות "נקודות הקסם" של הרפואה הסינית והיפנית. אני מזמין אתכם לקבוע תור בקליניקה החדשה בראש העין. ההתמחות שלי היא טיפול בכאבים בשיטה טבעית, ללא תרופות וללא כדורים ובאמצעות החוכמה הסינית והיפנית העתיקה.

אני כאן עבורכם להעביר כל כאב שיש לכם בדרך טבעית.

https://www.youtube.com/watch?v=8F2UZoF3564