סובלים מכאבי ראש? סביר להניח שמידי פעם. כאבי ראש הם נחלת הכלל ונובעים מסיבות רבות, החל מסיבות פיזיות ועד לחץ, עומס, מחלה וסיבות רבות נוספות. אנשים סובלים מכאבי ראש ברמות שונות אבל המכנה המשותף לכולם הוא הפגיעה בתפקוד וחוסר הנוחות שנלווה אליהם. בדומה לכל כאב, ככל שתמהרו לטפל בסימפטום ובסיבת השורש לכאב, כך תמהרו לפתור את הבעיה.

אחד הפתרונות הפופולריים לכאבי ראש (ולכאבים בכלל) הם כדורים. לא פעם לא מספיק כדור אחד על מנת להקל או להעביר את הכאב ורב הנזק על התועלת.  אולם, לרפואה הסינית ישנו פתרון שאני מכנה "נקודות קסם". אלו הן נקודות לחץ בגוף האדם שמקלות על כאבים ותופעות נוספות ומאפשרות טיפול מהיר בכאבים והקלה אמיתית על הסבל וחזרה מהירה לשגרה.

הפעם אני רוצה לדבר על נקודת הלחץ והדיקור LI-4. המונח המקצועי אינו מעניין אלא היכן היא ממוקמת ומהו האפקט אותו היא משיגה. הנקודה נמצאת בשקע שבין האגודל לאצבע השנייה בצמוד ובמרכז העצם שלה. זוהי נקודה פופולארית מאד לפתרון מגוון רחב של בעיות וכאבים ובנוסף מסייעת לחיזוק המערכת החיסונית. אולם, עיקר האפקט המדהים אותו היא מציעה הוא בסיוע בהקלה והעלמה של כאבי ראש ולכאבים כרוניים כלליים. הנקודה אפקטיבית בעיקר כאשר היא רגישה וגם עיסוי שלה יכול להביא הקלה מהירה וחזרה לשגרה ותפקוד ללא כאבים. פשוט קסם!

לנוחיותכם, אני מצרף סרטון המראה את מיקום הנקודה וכיצד יש לעסות אותה בשעת הצורך עד להעלמת הכאב.

כואב הראש? מיגרנה? אל תמהרו לקחת כדורים, ניתן לטפל בכאבים גם באמצעות "נקודות הקסם" של הרפואה הסינית והיפנית. אני מזמין אתכם לקבוע תור בקליניקה החדשה בראש העין. ההתמחות שלי היא טיפול בכאבים בשיטה טבעית, ללא תרופות וללא כדורים ובאמצעות החוכמה הסינית והיפנית העתיקה.

אני כאן עבורכם להעביר כל כאב שיש לכם בדרך טבעית.