דניאל לפן רפואה סינית ויפנית

שמי דניאל לפן ואני מטפל ברפואה סינית ויפנית מזה 8 שנים. אני מוסמך לתואר ברפואה סינית מטעם מכללת קמפוס ברושים של אוניברסיטת תל-אביב והתמחות ברפואה יפנית בבית הספר של קיקו מטסומוטו, בוסטון, ארה"ב. כמו כן אני מדריך מוסמך לצ'י-קונג וטאי-צ'י מטעם בית הספר "יצירה" ומכללת גבעת וושינגטון ואני חבר באגודה הישראלית לרפואה סינית מסורתית.

לעסק שלי קוראים לפן מדיסין והסלוגן שבחרתי הוא "להרגיש הרבה יותר טוב" כי בעזרת הכלים שרכשתי אני מטפל בהצלחה במגוון רב של בעיות ומאפשר למטופלים שלי באמת להרגיש הרבה יותר טוב.

לפני 15 שנים החלטתי לעשות שינוי בחיי ולעזוב את הקריירה הראשונה שלי במחשבים. יש לי דוקטורט במדעי המחשב ושנים רבות עסקתי בהצלחה רבה בתפקידים בכירים ומגוונים בחברות היי-טק. הניסיון שאני מביא מהקריירה הראשונה שלי כולל מקצוענות ומקצועיות, יכולת אנליזה והבנה של בעיות מורכבות והיכולת להבחין בין עיקר וטפל ומה באמת נדרש כדי לפתור בעיה.

בעיה רפואית של כאבים כרוניים או כל בעיה אחרת פוגעת באיכות החיים. במהלך עבודתי ראיתי כיצד הכלים של הרפואה הסינית והיפנית מאפשרים לי לאתר את מקור הבעיה, להבין את הבעיה על כל רבדיה ולטפל בה כך שהיא לא תחזור ובכך לשפר משמעותית את איכות החיים  של מי שבא אלי לטיפול. לטיפול אני מביא את ניסיון החיים שלי, את יכולות ההקשבה והנתינה שלי, את אהבתי לאנשים  ואת הרצון שלי להקל על מכאובם.

מבלי להוריד מחשיבותה של הרפואה המערבית יש מחלות ותסמינים שבהם היא לא מטפלת בהצלחה או מטפלת באופן חלקי בלבד. הרפואה הסינית והיפנית מסתכלות על הבעיה ממבט שונה ומצליחות במקרים רבים לעזור בצורה משמעותית גם להקל על התסמינים של המחלה וגם לתת לה פתרון שמחזיק זמן רב.

מגיע לך לחיות באיכות חיים טובה וללא מכאובים

מאחל לך הרבה בריאות

דניאל לפן

דניאל לפן